Securitas

Volná místa

SECURITAS ČR s.r.o., největší mezinárodní společnost v oblasti bezpečnosti, hledá nového člena týmu na pozici:

Contract Manager, Jihočeský kraj

Náplň Vaší práce:

• řízení chodu ostrahy na přidělených zakázkách v Jihočeském kraji
• organizační činnost skupiny Bezpečnostních pracovníků za účelem dosažení cílů a firemní strategie
• řízení a vedení týmu pracovníků, jejich hodnocení, jejich rozvoj, motivace, zajištění zastupitelnosti
• šetření bezpečnostních incidentů
• komunikace s klientem
• identifikace a řízení úzkých míst v procesech plánování vedoucí ke splnění poskytovaných služeb
• příprava podkladů pro mzdy a fakturaci
• plnění schváleného rozpočtu daného projektu
• kontrolní činnost

Požadujeme:

• min. středoškolské vzdělání
• manažerské dovednosti
• schopnosti vedení a motivace týmu, výborné analytické schopnosti, koncepční přístup, orientace na výsledek
• orientace v problematice kapacitního plánování
• znalost MS Office
• vysoké pracovní nasazení, smysl pro zodpovědnost
• komunikativní a týmová osobnost
• ŘP sk. B

Nabízíme

• samostatnou, různorodou a řídící činnost
• zázemí u mezinárodní společnosti
• pracoviště jihočeský kraj
• seberealizaci, školení a profesní rozvoj
• motivující platové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity
• firemní automobil, notebook, atd.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete motivační dopis a profesní životopis na adresu
daniela.zavadilova@securitas.cz

Kontakt

SECURITAS ČR s.r.o.
Daniela ZAVADILOVÁ
Kateřinská 466/40
120 00  Praha 2
Česká republika