Správce IS Helios Green

Společnost SECURITAS ČR s r.o. patří mezi jedničky v oboru bezpečnostních služeb. U našich klientů zajišťujeme fyzickou ostrahu, poskytujeme moderní bezpečnostní technologie pro zajištění bezpečnosti, disponujeme flotilou mobilní a zásahové jednotky, která bleskurychle zasáhne v případě hlášení poplachu přímo na místě určení. Naše pěší patrola střeží ve dne v noci majetek našich klientů. Působíme v 58 zemích světa a naše zaměstnance potkáte na území celé ČR.

Společnost SECURITAS ČR s.r.o., největší společnost v oblasti komerční bezpečnosti, hledá do svého týmu:

Kateřinská 466/40, 120 00  Praha-Nové Město, Česká republika
Práce na plný úvazek

Náplň Tvé práce bude tvořit:

  • Správa ERP systému Helios Green a databázového serveru MS SQL
  • Konzultace s interními uživateli systému a komunikace týkající se úprava rozvoje systému
  • Konzultace s dodavatelem při nasazování nových funkcionalit
  • Tvorba uživatelských šablon
  • Tvorba reportů v MS Reporting Services
  • Podpora uživatelů systému

Jaké jsou naše požadavky:

  • min. SŠ vzdělání (výhodou vzdělání technického směru)
  • znalost správy MS IIS
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • znalost správy MS SQL serveru a MS Windows serveru
  • znalost IS Helios Green
  • zkušenosti s podporou a administrací uživatelů IS Helios Green
  • znalost firemních procesů (základní orientace v účetních a skladových operacích)
  • znalost programování .NET aplikací výhodou
  • vítáme komunikativního, spolehlivého, samostatného a akčního zájemce se zájmem o dlouhodobou spolupráci
  • požadujeme řidičské oprávnění sk. B a ochotu občas podpořit kolegy na pobočkách jiných regionů
  • nutností je znalost AJ slovem i písmem (úroveň pokročilá)

Co můžeme nabídnout?

  • stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí nejen v ČR
  • pracovní smlouvu na 1 rok, v případě oboustranné dohody o další spoluprácí doba neurčitá
  • moderní kanceláře v dostupnosti stanice metra I.P. Pavlova a MHD
  • zajímavé firemní benefity a možnost účasti na firemních akcích
  • pružnou pracovní dobu
  • podporu ve vzdělávání a kariérním růstu

Líbila se vám naše nabídka a chcete se o ni ucházet? Potřebujete vědět více informací? Budeme rádi, když se na nás obrátíte na některém z níže uvedených kontaktů. Těšíme se na vás.

Kontakt

SECURITAS ČR s.r.o.
Lenka Libichová
Kateřinská 466/40
120 00  Praha 2-Nové Město
Česká republika