Proč pracovat u nás

SECURITAS ČR je nadnárodní společnost, která nabízí všem svým zaměstnancům stabilní zázemí, pravidelný měsíční příjem, nadstandardní pracovní podmínky a řadu dalších výhod.

Příspěvek na
penzijní připojištění
Příplatky
na dopravu
Karta
Multisport Benefit
Slevy na elektroniku u našeho partnera
Firemní
a sportovní akce
Sleva
u operátora

Zaměřte na tu správnou pozici a zjistětě jaké další benefity vám SECURITAS ČR nabízí.

Bezpečnostní technologie pomáhají chránit

Jsme tým specialistů a různorodé požadavky zákazníků plníme v co nejvyšší kvalitě. Staňte se členem našeho týmu a vyberte si pozici, která je vám blízká… (Service Technician, Technology Development Manager, Installation Coordinator, Projection Specialist aj.)

Aktuálně hledáme

Co nabízíme navíc?

Stabilitu
a jistotu
Platíme spolehlivě
a vždy k 15. v měsíci
Vzdělávání
Máte možnost
se vypracovat
Zajímavé
benefity

„Po absolvování elektrotechnické průmyslovky jsem nastoupil do jedné elektroinstalační firmy ve Velkém Meziříčí. V rámci práce na tamějších projektech jsem se poznal se současným ředitelem divize Technology. Po čase mě oslovil s nabídkou spolupráce v jeho nově vznikající firmě. V létě roku 2007 jsem k němu nastoupil a postupně jsem prošel několika pracovními pozicemi. Díky tomu jsem měl možnost vyzkoušet si jak v práci v terénu, tak řízení projektů z pohledu ekonomiky. Nyní jsem součástí SECURITAS ČR a stal jsem se tak přímým kontaktem pro investora. Proto je velmi důležité udržet co nejprofesionálnější přístup k zákazníkovi.“

Jiří, divize Technology

Do našeho týmu rádi přivítáme také absolventy

Jste absolventem v oboru elektro a chcete najít uplatnění v této oblasti? V SECURITAS ČR vás rádi přivítáme do technického týmu, který se věnuje realizacím řešení u našich zákazníků. Absolventi, mají u nás dveře otevřené.

Vhodné pozice pro absolventy

Nastavení cookies